Reklamní a marketingová agentura


Nabídka služeb

Grafika na míru
Návrh a tisk - vizitky, firemní loga, formuláře, katalogy, inzeráty, bulletiny, letáky, visačky, časopisy, knihy, noviny ...

Design

Navrhneme a vytvoříme vám grafiku čehokoliv:
cedule a billboardy, reklamní plachty a bannery, loga, vizitky či dopisní papíry, formuláře (i propisovací), kalendáře, letáky, katalogy, reprezentační složky, brožury nebo knihy, bulletiny, etikety, visačky, samolepící etikety a štítků a spoustu dalšího.

Cokoliv si umíte představit, to my umíme nakreslit ...

Tisk

Co nakreslíme a navrhneme, to pro vás i zpracujeme do finální podoby:

  • všechny druhy tisku: ofset, hlubotisk, knihtisk, sítotisk, flexotisk,
  • velkoplošný tisk,
  • knihařské zpracování,
  • malonákladový tisk,
  • laminace, rámování.

Ofsetový tisk je určen pro vysoký náklad tiskovin. Tisk můžeme taky opatřit parciálním UV lakem, lesklým/matným laminem. Tisková média si můžete vybrat ze vzorníků, kde naleznete širokou škálu papírů učených pro ofsetový tisk, od běžných ofsetových přes lněné, ruční, přírodní, pauzovací až po metalické média. Poradíme Vám jakou vazbu zvolit pro svázání vašich prospektů, V1-koníkem, V2-lepená, sešívanou nebo běžnou kroužkovou vazbu.

Laserový tisk je určen pro nižší náklad tiskovin. Tiskneme až po formáty A3+ či SRA3. Řádově v minutách vám vytisneme plnobarevné oboustranné letáky, vizitky, plakáty atd. Můžeme tisknout na média s gramáží od 60g/m2 až po 300g/m2, lesklé, matné nebo speciální papíry různých barev či reliéfních vzorů, pauzovací papíry, papírové samolepky, štítky, PVC samolepky, polepy CD/DVD.

Výroba

Nezůstaneme samozřejmě jen u návrhů - co navrhneme, to také vyrobíme, vytiskneme nebo vyřežeme s využitím kvalitních a odolných materiálů.

Jednoduše od vizitky až po billboard či reklamní plachtu na štítovou stěnu domu.

Leták - zpracování grafiky a tisk
Roll-up bannery - zpracování grafiky a výroba
Leták - zpracování grafiky a tisk
Plakát - zpracování grafiky a tisk
Plakát - zpracování grafiky a tisk
Vytvoření a zpracování grafiky, tisk letáků a plakátů
Vytvoření a zpracování grafiky, tisk letáků, plakátů a polepu firemního okna
Roll-up banner - vytvoření a zpracování grafiky a výroba banneru
Vytvoření a zpracování grafiky, tisk letáků a plakátů
Nástěnný měsíční kalendář - vytvoření a zpracování grafiky, výroba

Velkoplošná reklama
Billboardy, reklamní plochy a panely, bannery a plachty, cedule a plakáty ...

Připravíme grafický design a zpracujeme jej do podoby velkoplošné reklamy.

Nejtypičtější a nejoblíbenější velkoplošná reklama jsou billboardy, které vám nejen vypracujeme a vytiskneme, ale také instalujeme na naše vlastní stojany nebo stojany pronajaté.

Kromě vypracování billboardu vám také nabízíme další velmi oblíbené způsoby reklamy - bantexy (velké plachty s očky zavěsitelné prakticky kamkoliv včetně domovních štítů nebo třeba továrních komínů) nebo áčka (menší - cca 2.5 x 1.5 m - reklamní tabule umístěné na přenositelných stojanech, dají se umístit na libovolné místo.

Reklamu vám vypracujeme také na firemní reprezentativní tabule z mědi, bronzu, mramoru, nerezu, plastu s nápisy ze samolepících fólií nebo s gravírovanými texty, zajistíme mobilní reklamu na dopravních prostředcích, umístíme vaši reklamu na zastávky MHD nebo jiná frekventovaná místa.

Billboard - zpracování grafiky, tisk a výlep na reklamní plochu IMAGE STUDIO s.r.o.
Billboard - zpracování grafiky, tisk a výlep na reklamní plochu IMAGE STUDIO s.r.o.
Billboard - zpracování grafiky, tisk a výlep na reklamní plochu IMAGE STUDIO s.r.o.
Reklamní stojan A - zpracování grafiky, tisk a výlep na reklamní plochu IMAGE STUDIO s.r.o.
Informační stojan Naučná stezka - zpracování grafiky, tisk a montáž na stojan

Řezaná reklama
Polepy aut, cedule a texty ze samolepící fólie, reklamní nápisy na vývěsní štíty, reklamní poutače ...

Řezaná reklama je založena na vyřezání grafického návrhu ze samolepící fólie nebo jiného materiálu (např. polystyren). Nejtypičtějším příkladem je zpracování reklamních nápisů na vývěsní štíty, automobily, reklamní poutače a také plastických nápisů z polystyrenu.

Navrhneme grafický design a připravíme reklamu na klíč včetně montáže či polepní cedule, auta či štítu.

V nabídce máme široký výběr různobarevných fólií s vysokou životností i kvalitou. Velikost polepů není omezena. K této službě patří také odstraňování starších fólií (např. z auta) včetně vyčištění (pokud to podkladový materiál dovoluje).

Zajišťujeme výrobu velkoplošných tabulí, plachet, polepy automobilů a dopravních prostředků MHD, oken a také polepy billboardů, naváděcích a informačních systémů, výloh obchodů a jiných míst, které mají pevný podklad.

Polep auta - zpracování grafiky, výroba a nalepení na auto
Polep auta - zpracování grafiky, výroba a nalepení na auto
Polep auta - zpracování grafiky, výroba a nalepení na auto
Polep auta - zpracování grafiky, výroba a nalepení na auto
Plastické písmo - zpracování, výroba a montáž 3D nápisů z polystyrenu

Dárkové předměty
Mezi službami IMAGE STUDIO nechybí ani nabídka dárkových předmětů s potiskem ...

Nabízíme:

  • potisk skleniček, tužek, diářů, hrnečků, propisek, klíčenek, zapalovačů, pouzder
  • potisk triček, čepic, ručníků, košil
  • výšivky znaků, firemních log, jmen či jiných vzorů na trička a košile, čepice

Můžeme vám nabídnout propisovací tužky, mikrotužky, pera, zvýrazňovače s reklamním potiskem a mnoho dalšího. U vybraných typů jsme schopni realizovat zakázku během několika dnů od schválení grafického návrhu.

Z dalších reklamních předmětů máme široký sortiment deštníků, kožené galanterie, drobné elektroniky, hodin a upomínkových předmětů. Dodáváme i odnosné tašky s potiskem - polyetylénové, mikroténové, papírové i plátěné.

Součástí naší nabídky je sortiment několika set kalendářů a diářů s firemním potiskem nebo vám vyrobíme vaše vlastní s vašimi fotkami či logem.

Dále v naší nabídce najdete broušené nápojové sklo k přímé reprezentaci i k reklamním účelům, stačí si vyberat druh sklenice, typ brusu a umístění firemního loga. Balení skla je zajištěno v klasických sklářských krabicích se saténovou vložkou po jednom, dvou i šesti kusech.

Realizujeme i speciální zakázky, jako jsou krabice se sklenicemi a lahví vína či destilátu s vašimi vlastmíni etiketami a vinětami.

Zvláštní nabídkou jsou zabrušovaná těžítka z prvotřídního optického skla s logem vaší firmy. Vyberete si tvar, velikost i druh povrchové úpravy.

Dárkové předměty a propagační předměty si můžete vybrat přímo v naší firmě v katalogu nebo z reálných ukázek.

Dárkové předměty
Dárkové předměty
Dárkové předměty
Dárkové předměty
Dárkové předměty

Webové stránky a reklama na internetu
Originální, přehledný a srozumitelný design pro váš nový web. Správa i údržba současného webu ...

Kvalitní design

Snad nikdo již dnes nemůže účinně propagovat svou firmu či výrobek bez reklamy na internetu.

Nabízíme vám zpracování kvalitních www stránek statických či dynamických. Připravíme přitažlivý design, navrhneme klíčová slova a upravíme texty na vašich nových www stránkách v souladu se SEO (copywriting). Vaše stránky můžeme vybavit také flash animacemi či jinými populárními dynamickými prvky. Nabízíme vám také vytvoření spolehlivého e-shopu a jeho následnou údržbu.

Pokud bude potřeba, navrhneme vám i logo, které je obvyklým prvekm každého webu, případně vám připravíme i kompletní grafický logomanuál nebo reklamní tiskoviny.

Připravíme vám také účinnou internetovou reklamu formou bannerů a inzerátů, případně velmi oblíbenou PPC reklamu na Google nebo Seznam.cz.

Navrhneme vám originální design, který bude srozumitelně poskytovat veřejnosti veškeré potřebné informace a zaujme svým vzhledem. Vaše stránky můžeme doplnit i decentní animací (flash nebo javascript), která nebude rušit čtenáře, ale podpoří design vašich stránek.

Správa či úprava internetových stránek

O vaše internetové stránky se také umíme postarat. Nemáte čas na aktualizaci svých internetových stránek či nemáte dostatečné znalosti? Svěřte jejich správu nám.

Máte již své existující www stránky a nejste spokojeni s jejich vzhledem či funkcemi? Navrhneme vám vylepšení nebo stránky upravíme dle vašich požadavků a vaše původní internetové stránky přepracujeme.

Web www.folkvostrave.cz - zpracování grafického návrhu, zajištění domény a hostingu, instalace a programování webu, prvotní naplnění daty, v současné době administrace
Web www.svatebnimoda.cz - vytvoření a zpracování grafického návrhu, zajištění domény a hostingu, instalace a programování webu, prvotní naplnění daty, v současné době administrace
Web www.salonbeautyalma.cz - vytvoření a zpracování grafického návrhu, zajištění domény a hostingu, instalace a programování webu, prvotní naplnění daty, v současné době administrace
Web www.rabstejn.cz - vytvoření a zpracování grafického návrhu, zajištění domény a hostingu, instalace a programování webu, prvotní naplnění daty, v současné době administrace
Web www.isora.cz - vytvoření a zpracování grafického návrhu, zajištění domény a hostingu, instalace a programování webu, prvotní naplnění daty, v současné době administrace